Клірик Свято-Георгіївського кафедрального собору м.Львова

 

Народився 10 листопада 1989 року в Одеській обл. м Ізмаїл.

З 1996 по 2004 рік навчався у ЗОШ № 7 м. Ізмаїл.

З 2004 по 2008 рік навчався у Херсонському Державному морському коледжі.

У 2008 по 2010 рік навчався у Херсонському Державному морському інституті.

У 2010 році поступив до Одеської духовної семінарії на заочний сектор навчання і в той же час ніс послух алтарника в Свято-Покровському кафедральному соборі міста Ізмаїла.

З 2014 по 2017 рік навчався у Чернівецькому Богословському інституті на спеціальність «Православне богослов’я». Захистив дисертацію на тему «Сучасні церковно-державні відносини і православна місія».

З 2017 по 2019 рік ніс послух у Миколаївському чоловічому монастирі міста Ізмаїл.

14 лютого 2019 року архієпископом Львівським і Галицьким Філаретом був пострижений у чтеця.

15 лютого 2019 року архієпископом Львівським і Галицьким Філаретом висвячений у сан диякона.

25 квітня 2019 року нагороджений правом служіння з подвійним орарем.

6 травня 2019 року архієпископом Львівським і Галицьким Філаретом висвячений у сан пресвітера.


Нагороди:

  • Наперсний хрест ( 17 серпня 2019 р.)