Протоієрей Богдан Білас

Голова відділу з благодійності та соціального служіння,

настоятель парафії св.муч.Параскеви П’ятниці в с. Стоянові та Свято-Троїцької парафії в с.Бабичі Радехівського р-ну

 

Народився 6 червня 1973 року у м. Львові в сім’ї робітників.

1980 – 1990 р.р. – навчався в середній школі у м. Львові.

1990 – 1994 р.р. – навчався в Санкт-Петербурзькій Духовній Семінарії (Росія).

1994 – 1998 р.р. – навчався в Санкт-Петербурзькій Духовній Академії. Тема дипломної роботи: «Секта «Свідки Єгови» (Історичний огляд; критичний аналіз віровчення)».

2002 р. – в Санкт-Петербурзькій Духовній Академії  захистив кандидатську дисертацію на тему: «Православна оцінка нових релігійних рухів на прикладі Саєнтології» та здобув науковий ступінь кандидата богослов’я.

14 жовтня 1996 р. – рукопокладений у сан диякона Преосвященнішим Костянтином, єпископом Тихвінським, вікарієм Санкт-Петербурзької єпархії, ректором  Санкт-Петербурзької Духовної Академії і Семінарії.

17 листопада 1996 р. – рукопокладений у сан священика Преосвященнішим Костянтином, єпископом Тихвінським, вікарієм Санкт-Петербурзької єпархії, ректором  Санкт-Петербурзької Духовної Академії і Семінарії.

1996 – 1999 р.р. – клірик Санкт-Петербурзької єпархії РПЦ.

1999 р. – прийнятий в клір Львівської єпархії УПЦ та призначений настоятелем Свято-Троїцької парафії у с. Бабичі Радехівського району Львівської області.

2002 р. – призначений на посаду завідувача канцелярією Львівської єпархії УПЦ.

2003 р. – призначений Головою відділу з благодійності та соціального служіння та переведений з посади завідувача канцелярією Львівської єпархії УПЦ на посаду секретаря Львівської єпархії УПЦ.

2006 р. – призначений настоятелем новоутвореної парафії святої мучениці Параскеви П’ятниці в с. Стоянові  Радехівського району Львівської області.