Протоієрей Олександр Іванченко

Секретар єпархіального управління

Клірик Свято-Георгіївського кафедрального храму м.Львова

 

Народився 7 грудня 1979 року у м. Луцьку Волинської області в сім’ї робітників.

У 1986-1997 р. р. навчався у середній школі у м. Луцьку.

У 1987-1995 р. р. навчався у музичній школі у м. Луцьку по класу баян.

У 1995-1997 р. р. ніс послух паламаря та півчого у храмі Володимирської ікони Божої Матері в с. Ново-Василівка  Бердянського району Запорізької області.

У 1998-2002 р. р. навчався у Волинській Духовній Семінарії.

27 жовтня 2002 року преосвященним митрополитом Луцьким і Волинським Ніфонтом рукопокладений у сан диякона з призначенням кліриком храму Всіх Святих землі Волинської у м. Луцьку.

1 жовтня 2003 року прийнятий в клір Львівської єпархії УПЦ та призначенний дияконом Свято-Георгіївського храму у м. Львові.

До свята Святої Пасхи 2004 року рішенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України нагороджений подвійним орарем.

21 червня 2004 року призначений директором недільної школи при Львівському єпархіальному управлінні УПЦ.

20 січня 2005 року призначений завідувачем канцелярією Львівської єпархії УПЦ.

До свята Святої Пасхи 2007 року рішенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України нагороджений протодияконством.

До свята Святої Пасхи 2008 року рішенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України нагороджений камилавкою.

17 грудня 2014 року призначений секретарем Львівського єпархіального управління.

6 травня 2015 року єпископом Львівським і Галицьким Філаретом піднесений до сану архідиякона.

9 серпня 2015 року єпископом Львівським і Галицьким Філаретом рукопокладений в сан пресвітера та піднесений до сану протоієрея.

9 липня 2016 року єпископом Львівським і Галицьким Філаретом нагороджений хрестом з прикрасами.

Одружений, виховує доньку та сина.

Нагороди:

  • Хрест з прикрасами ( 9 липня 2016 р.)