Протоієрей Володимир Шарабура

Настоятель Свято-Троїцького храму м.Львова

 

Народився  19 березня 1956р. у м.Львові.

Навчався в СШ№27. Середню освіту закінчував у Львівській школі-ітернаті спортивного  профілю ( Львівське  державне  училище  фізичної  культури).

Кандидат у майстри спорту СРСР  з  кульвої  стрільби.

Одружений у 1989р. - дружина Любов Іванівна. Двоє дітей:  Софія-1996р.н. і Августин-2002р.н.

1988-1992 – навчання в Одеській Духовній Семинарії.

2000р.–закінчив  КДА.

19.12.1990р. – дияконська хіротонія.

22.12.1990р. – ієрейська хіротонія. Рукоположений митрополитом Одеським і Херсонським Леонтієм (Гудімовим).(почив 16.03.1992р).

3.07.1992р.  – священник Свято-Георгієвського храму у м.Львові

16.03.1995р. – призначений  настоятелем Свято-Троїцької громади, залишаючись кліриком Свято-Георгіївського храму.

15.11.1995р. – призначений ключарем Свято-Георгіївського храму.

11.04 .2000р. – призначений  тюремним  священником  і  в  подальшому – Головою відділу тюремного служіння Львівської єпархії УПЦ .

1.08.2007р. – звільнений з посади ключаря Свято-Георгієвського храму, залишаючись  настоятелем Свято-Троїцького   храму.   

Нагороди:

  • Набедреник і скуфія (23.12.1992р.)
  • Камилавка (29.04.1993р.)
  • Протоієрейство (14.04.1997р.)
  • Палиця і хрест з прикрасами (12.03.1998р.)
  • Митра (25.12.2000р.)
  • Служіння при відкритих Царських вратах до «Херувимської» (9.04.2009р.)
  • Орден  св.рівноапостольного кн.Володимира ІІІ ступеня (27.10.2001р.)
  • Медаль Харківський собор – 10 років (28.07.2002р.)
  • Орден  прп.Нестора Літописця  ІІ ступеня (4.02.2006р.)
  • Медаль  Харківський собор – 15  років (20.06.2007р.)