Протоієрей Назарій Швець

Голова відділу у справах молоді

Ключар Свято-Георгіївського кафедрального храму м.Львова

 

Народився 24 лютого 1984 року у м. Львові в сім’ї священика.

Навчався у середній спеціалізованій школі №28 з поглибленим вивчення мнімецької мови у м. Львові.

У 2002-2004 рр. навчався у ЛНУ ім. І. Франка на факультеті іноземних мов.

У 2005-2008рр. навчався у Християнській Богословській Академії у м. Варшаві, Польща, де здобув науковий ступінь магістра богослов’я.

27 cерпня 2006 року преосвященним архієпископом Львівським і Галицьким Августином рукопокладений у сан диякона.

З 01.04.2007 по 01.06.2008 р. займав посаду діловода Львівської єпархії УПЦ.

15.02.2007 року преосвященним архієпископом Львівським і Галицьким Августином рукопокладений у сан пресвітера.

З 01.06.2008 року призначений відповідальним за програму по роботі зі слабочуючими.

21.10.2009 року призначений Головою місіонерського відділу Львівської єпархії УПЦ.

13.11.2012 року призначений Головою відділу у справах молоді.

18.11 2015 року призначений на посаду ключаря Свято-Георгіївського кафедрального храму.

Одружений. Виховує двох дітей.

Нагороди:

  • Камилавка (До Пасхи 2016р.)
  • Наперстний хрест (17 грудня 2011р.)
  • Протоієрейство (2012р.)
  • Палицею (22.09.2013р.)
  • Хрест з прикрасами (9.08.2014р.)
  • Митра (9.07.2016р.)