Протоієрей Михаїл Коник

Голова відділу у справах сім'ї

Настоятель Свято-Троїцького храму в с.Уріж та парафії на честь Почаївської ікони Божої Матері в м.Стебник

 

Народився 8 березня 1978 року в м. Дрогобичі Львівської області.

З 1985 р. - навчання  в Старосільскій початковій школі, а в 1989 р., продовжив  навчання в Снятинській основній школі, яку закінчив в 1993 р.

В цьому ж році вступив на навчання в Дрогобицьке СПТУ №54, яке закінчив у 1996 р. за спеціальністю кравець IV розряду.

1999 р. поступив на навчання в Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка на відділення філософії, який у 2004 році закінчив і здобув повну вищу освіту за спеціальністю «Філософія».

17 жовтня 2010 року керуючим Львівською єпархією, архієпископом Львівським і Галицьким Августином здійснено хіротесію в читця храму прп. Іова Почаївського м. Дрогобич.

3 березня 2011 року керуючим Львівською єпархією,  архієпископом Львівським і Галицьким Августином  призначений керівником Духовно-просвітницького  центру на честь святих праведних Богоотців Йоакима і Анни Львівської єпархії УПЦ.

15 лютого 2012 року, на свято Стрітення Господнього, в Свято-Георгіївському кафедральному храмі м. Львова, єпископом Дрогобицьким Філаретом рукопокладений в сан диякона.

13 листопала 2012 року призначено головою відділу у справах сім’ї Львівської єпархії УПЦ.

8 вересня 2013 року, в Свято-Георгіївському кафедральному храмі м. Львова, єпископом Львівським і Галицьким Філаретом рукопокладений в сан пресвітера.

11 жовтня 2013 року  призначений на посаду настоятеля Свято-Троїцького храму с. Уріж Дрогобицького району.

В 2014 році закінчив Ужгородську Українську Богословську академію імені святих Кирила і Мефодія.

22 серпня 2014 року призначений настоятелем парафії на честь Почаївської ікони Божої Матері в м. Стебник.

3 квітня 2015 року, єпископом Львівським і Галицьким Філаретом, нагороджений набедреником.

14 жовтня 2015 року, єпископом Львівським і Галицьким Філаретом, нагороджений правом носіння камилавки.

11 квітня 2017 року, єпископом Львівським і Галицьким Філаретом, нагороджений наперсним хрестом та возведений у сан протоієрея.

Одружений. Разом з дружиною виховує чотирьох дітей: Дмитра, Анастасію, Максима та Адріана.

Нагороди:

  • Набедреник ( 3 квітня 2015р.)
  • Камилавка (14 жовтня 2015р.)
  • Наперсний хрест і протоієрейство (11 квітня 2017р.)