Протоієрей Андрій Гнатюк

Настоятель Свято-Покровського храму в м.Радехів

 

Народився 23 січня 1984 року в с. Лежниця, Іваничівського району Волинської області.

У 1990 році вступив до першого класу середньої школи с. Поромів, яку закінчив у 2001 році.

З 2001 – 2003 роки ніс послух у Свято –Успенській Почаївській Лаврі.

У 2003 році вступив до першого класу Почаївської духовної семінарії, яку закінчив у 2007 році.

20 липня 2008 року одружився з Гнатюк (Семенюк) Софією Олексіївною.

9.11.2008 року був рукопокладений в сан диякона Високопреосвященнішим Августином архієпископом Львівським і Галицьким.

17.12.2008 року був рукопокладений в сан священика Преосвященнішим Феодором єпископом Мукачівським і Ужгородським.

3 січня 2009 року призначений настоятелем Свято-Покровського храму у м. Радехові.

З квітня 2010 року до 2012 року ніс послух ризничого в Свято-Георгіївського храму м. Львова.

23 серпня 2010 року був призначений Головою новоутвореного відділу у справах сім'ї Львівської єпархії Української Православної Церкви.

3 квітня 2015 року, єпископом Львівським і Галицьким Філаретом, нагороджений палицею.

9 липня 2016 року, єпископом Львівським і Галицьким Філаретом, нагороджений хрестом з прикрасами.

Нагороди:

  • Палиця (3 квітня 2015р.)
  • Хрест з прикрасами ( 9 липня 2016р.)