Священик Михаїл Миньо

Клірик Свято-Георгіївського кафедрального храму м.Львова

Казначей Львівського єпархіального управління

 

 


Народився 31 грудня 1991 року в с. Пасіки Зубрицькі Пустомитівського району Львівської області, у родині робітників.

У 2009 році Високопреосвященнішим архієпископом Львівським і Галицьким Августином прийнятий на послух іподиякона у Свято-Георгіївський кафедральний храм міста Львова.

У 2009 році, після закінчення середньої школи вступив на І курс економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, який закінчив у 2014 році. Після цього працював на місцевій телерадіокомпанії «Львів».

У 2015 році з благословення єпископа Львівського і Галицького Філарета був направлений у Київську духовну семінарію. Під час навчання ніс послух в інформаційно-просвітницькому відділі УПЦ.

19 лютого 2017 року призначений головним бухгалтером Львівської єпархії УПЦ та скарбником Святого-Георгієвського кафедрального храму.

9 липня 2017 року, на свято Тихвинської ікони Божої Матері у Свято-Георгіївському кафедральному храмі Преосвященнішим єпископом Львівським і Галицьким Філаретом висвячений в сан диякона.

1 жовтня 2017 року, в день пам’яті мученика Парфенія Жовківського, в храмі святих апостолів Петра і Павла міста Жовкви Високопреосвященнішим архієпископом Львівським і Галицьким Філаретом висвячений в сан пресвітера.

Нагороди:

  • Камилавка і набедреник ( 1 жовтня 2017 р.)
  • Наперсний хрест ( 6 травня 2018 р.)