Протоієрей Василій Шубчинський

Настоятель храму на честь ікони Божої Матері  «Утоли моя печалі» в м.Миколаїві Миколаївського р-ну

 

Народився 28 грудня 1985 року в сім'ї робітників в смт. Новгородське Дзержинського району Донецької області.

З 1993 року по 2003рік навчався в Новгородській середній школі Дзержинського району Донецької області. З 2003 року по 2005 рік знаходився на послушанні в Тернопільській єпархії.

З 2005 року по 2009 рік навчався в Почаївській духовній семінарії.

18 жовтня 2009 року рукопокладений архієпископом Львівським і Галицькім Августином у сан диякона.

1 листопада 2009 року рукопокладений архієпископом Львівським і Галицькім Августином у сан священика.

3 квітня 2015 року, єпископом Львівським і Галицьким Філаретом, возведений в сан протоієрея.

Одружений.

Нагороди:

  • Протоієрейство (3 квітня 2015р.)