Ієромонах Володимир (Козанчин)

Настоятель

 

Народився 14 квітня 1959 року в с. Шандровець Турківського р-ну Львівської обл.

У 1966-1974 рр. – навчався у середній школі.

У 1974-1977 рр. – навчався в хлібо-пекарському училищі.

У 1977-1979 рр. – служив в Армії.

Батько п’ятьох дітей.

2010 року архієпископом Львівським і Галицьким Августином був пострижений в інока; відтак – рукопокладений у сан диякона.

У 2011 р. – зарахований до складу братії Свято-Онуфріївського чоловічого монастиря у с. Межигір’я Турківського р-ну.

2 серпня 2011 року архієпископом Львівським і Галицьким Августином був рукопокладений у сан пресвітера.

10 вересня 2011 року архієпископом Львівським і Галицьким Августином був пострижений у чернецтво.

3 квітня 2015 року, єпископом Львівським і Галицьким Філаретом, нагороджений набедреником.

21 квітня 2016 року, єпископом Львівським і Галицьким Філаретом, нагороджений правом носіння наперсного хреста.

Нагороди:

  • Набедреник (3 квітня 2015р.)
  • Наперсний хрест (21 квітня 2016р.)