Диякон Тарасій Андрусевич

Народився 6 липня 1972 р. у м.Львові.

1989 року закінчив СШ № 2 і до 1992 року навчався і служив у Вищому Львівському Військовому Училищі (військова журналістика).

На 4 курсі перевівся до Київського Національного університету Т. Шевченка, який закінчив 1994 року.

До 1996 року працював на «Радіо Воскресіння» у Львові.

1997-98 рр.  працював заштатним кореспондентом «Молодь України» та прес-секретарем Львівської єпархії УПЦ.

В 1999 р. одружився, виїхав до Києва і працював координатором молодіжних православних товариств www.spmu.narod.ru, газет «Молодь України», «Віра і культура», редакції та журналу «Дух і літера».

Стажування чтеця та півчого на криласі проходив у храмі Різдва Христового на Березняках, а пономарський послух – у Свято-Кирилівській обителі Києва.

2004 року закінчив Київську Духовну Семінарію.

Рукоположений в сан диякона 29 серпня 2004 р. архієпископом Августином у Свято-Георгіївському храмі Львова.  Стажування дияконське проходив на парафії прп. Агапіта Печерського м. Києва.

2005 року повернувся до Львівської єпархії у м. Борислав, де координую духовно-мистецько-оздоровчу соціалізацію школярів та молоді на базі каплиці Стрітення Христового Бориславської спецшколи-інтернату ДЦП.

2009 року на потреби школярів створив Бориславську Міську Громадську Організацію Арт-Терапевтична Асоціація Християнської Молоді «КОВЧЕГ» www.spmu.narod.ru  для молитовного оздоровлення молоді та юнацтва у традиції Православної Христової Церкви.