Престольне свято у Личаківській виправній колонії №30

У Личаківській  виправній колонії №30 храм освячено на честь однієї з найбільших святинь християнського світу – Почаївської ікони Божої Матері. 5 серпня, день вшанування цієї ікони Православною церквою, в установі є святковим.

На Божественній літургії, яку звершив протоієрей Назарій Швець,  разом молились заступник начальника управління Державної пенітенціарної служби України у Львівській області полковник внутрішньої служби Гедз Б.Д., який прибув в установу з нагоди престольного празника, в. о. начальника колонії полковник внутрішньої служби Віблий Р.В., заступник начальника колонії з соціально виховної роботи старший лейтенант внутрішньої служби Павлусь П.М., працівники особового складу установи та всі бажаючі засуджені.

Сповідь приймав настоятель тюремної парафії протоієрей Василій Марунчак, також він розповів присутнім про чудотворний образ Богородиці та чудеса, явлені від нього.

Після Богослужіння засуджені отримали пакуночки з гостинцями та сфотографувались напам’ять  біля Почаївської ікони, яка встановлена на вівтарній стіні храму.

В день престольного свята перший молебень з акафістом до Почаївської ікони Божої Матері в цьому, ще не завершеному, храмі відслужив отець Василій Марунчак у 2012 році, а сьогодні до громади долучаються нові парафіяни з числа засуджених, які тут приносять своє покаяння, возносять молитви у своїх потребах та дякують Богу за прозріння.