Неділя 6-а після Пасхи, про сліпого

29 травня, у 6-у неділю після Пасхи, архієпископ Львівський і Галицький Августин очолив Божественну літургію у Свято-Георгіївському храмі у м. Львові.

Його Високопреосвященству співслужило єпархіальне духовенство.

За богослужінням Владика Августин звернувся до віруючих з архіпастирським словом.

Після літургії, архієпископ Августин вручив нагороду Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира орден Нестора Літописця ІІІ ступеню Олексію (Алану) Дзігоєву і нагородив його своєю благословенною грамотою. Цього дня Олексій святкував свій скромний ювілей – йому виповнилось 30 років. У благословення Владика Августин подарував Олексію ікону святителя Олексія Московського і просфору, на якій під час літургії були вийняті часточки за раба Божого Олексія і його сродників.

З першого дня перебування архієпископа Августина на Львівській кафедрі Олексій Дзігоєв ніс послух старшого іподиякона. У вітальному слові Владика відзначив велику заслугу Олексія у створенні команди іподияконів та у її вишколі. Він зауважив, що до цього служіння у юнака  покликання і Божий дар, і закликав молодих іподияконів рівнятися на Олексія і прагнути досягти таких же успіхів. Також він висловив свою глибоку вдячність батькам Олексія, які змогли виховати такого вірного служителя Святої Православної Церкви.

Прес-служба Львівської єпархії