Архієпископ Августин взяв участь у засіданні Вищої Церковної Ради УПЦ

 

28 квітня, у Синодальному залі Київської Митрополії Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир очолив перше засідання Вищої Церковної Ради Української Православної Церкви.

Відкриваючи засідання, Блаженніший Владика звернувся до присутніх із вступним словом, у якому позначив причини створення Вищої Церковної Ради  та завдання, які стоять перед нею.

«Хоча і називається наш новостворений церковний орган Радою, функції в нього не дорадчі чи законодавчі, а виконавчі. Нами створено фактично церковний уряд. Його завдання координувати діяльність Синодальних відділів і установ задля виконання рішень Священноначалля нашої Церкви, рішень Соборів, Священного Синоду та Предстоятеля», - сказав, зокрема, він.

На засіданні присутні ознайомилися із  «Положенням про Вищу Церковну Раду УПЦ», а також обговорили низку питань поточного життя Церкви  та визначили плани на майбутнє.

У засіданні взяли участь голови Синодальних відділів Українскої Православної Церкви, у тому числі і Голова Синодальної Богословсько-канонічної комісії та відділу по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин.

Усі присутні на засіданні на чолі з Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Володимиром привітали Високопреосвященнішого архієпископа Августина з Днем Тезоіменитства і проспівали йому "Многая літа".


 

В интернет-магазине 2K Korzina продаётся корзина для дров и для цветов . Оптом и в розницу.