У день пам’яті святих апостолів Петра і Павла, єпископ Дрогобицький Філарет звершив вечірню і прочитав акафіст Первоверховним апостолам у храмі св.пророка Іллі м.Трускавця.

12 липня, у день пам’яті святих апостолів Петра і Павла, єпископ Дрогобицький Філарет звершив вечірню і прочитав акафіст Первоверховним апостолам у храмі св.пророка Іллі міста Трускавця.

Його Преосвященству співслужили: намісник Свято-Онуфрієвського чоловічого монастиря архім. Севастіан (Деркач), настоятель храму прот. Петро Федак та свящ. Олег Федак.

Після читання акафіста, владика звернувся до парафіян зі словами проповіді, в якій йшлося зокрема: «…Коли ми святкуємо пам'ять святих апостолів, то сугубо повинні молитися їм, щоб вони допомогли всім нам зберігати віру православну, щоб вони навчили нас, вважаючи цю віру в основі життя, правильно влаштувати свої відносини з тими, хто нас оточує. Віримо, що Церква Христова за обітницею ніколи не втратить цієї істини, але завжди буде здатна передавати її з покоління в покоління, бо вона є стовп і ствердження істини (1 Тим. 3. 15).

Для всіх нас, православних християн, з одного боку радісно, що ми належимо Церкві, з іншого - відповідально, тому що ми покликані зберігати цю істину, зберігати православну віру, передавати її наступним поколінням, тим, хто прийде після нас, нашим дітям і онукам . Ми повинні розділяти цю істину, ділитися нею з тими, хто нас оточує, пам'ятаючи, що якщо хоча б одну людину приведемо до Господа, Він багато гріхів нам простить…»

В кінці проповіді єпископ Філарет привітав настоятеля храму протоієрея Петра Федака із Днем Ангела. На що отець-настоятель щиро подякував Владиці за його відвідини.

Прес-служба Львівської єпархії