Архієпископ Львівський і Галицький Августин очолив Божественну літургію в храмі св. вмч. Димитрія в с.Лосинці Турківського району

 

15 липня 2011 року, в день свята покладення чесної ризи Пресвятої Богородиці у Влахерні, архієпископ Львівський і Галицький Августин очолив Божественну літургію у храмі св. великомученика Димитрія у селі Лосинці Турківського району.

Його Високопреосвященству співслужили:    благочинний Турківського округу протоієрей Олексій Слобода, намісник Свято-Онуфріївського чоловічого монастиря архімандрит Севастіан (Деркач), настоятель храма протоієрей Іван Черчович, духовенство Турківського благочиння та інші священнослужителі.

Після Літургії була відслужена заупокійна літія з приводу 40-го дня смерті протоієрея Парфенія Маркевича (рідного брата владики), клірика Житомирської єпархії .

Потім Високопреосвященніший архієпископ Августин  вручив протоієрею Іоану Черчовичу орден святого рівноапостольного князя Володимира II ступеня, якого удостоїв  Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир за заслуги перед Українською Православною Церквою з нагоди його 50-річчя. Архіпастир також нагородив ювіляра своєю Благословенною грамотою і звернувся до настоятеля зі словами подяки за усердні труди на ниві Христовій і подякував парафіянам і благодійникам за жертву і сумлінну працю в ремонті і благоустрої  храму.

На пам’ять про свій візит архієрей роздав усім  вірним  іконки.  Пресв’ятої Богородиці.