Неділя 16-а по П'ятидесятниці. 40-річчя служіння протоієрея Степана Хомина

2 жовтня, вікарій Львівської єпархії єпископ Дрогобицький Філарет звершив Божественну літургію у Свято-Петро-Павлівському храмі міста Жовкви.

У цей день Православна Церква святкує день пам'яті мученика Парфенія, мощі котрого покояться у місті Жовкві.

Також за Богослужінням молилися за настоятеля парафії святих апостолів Петра і Павла, митрофорного протоієрея Стефана Хомина, який у цей день святкував 40-річчя священицької хіротонії.

Після читання Євангелія єпископ Філарет звернувся до віруючих зі словами проповіді, в якій розтлумачив притчу про таланти.

Наприцінці Літургії, владика зачитав вітальне слово Блаженнішого Митрополита Володимира до отця Стефана з нагоди його 40-річчя священицької хіротонії, та нагородив його орденом Георгія Побідоносця та його дружину Хомину Надію Петрівну орденом Рівноапостольного князя Володимира.

Після Богослужіння був звершений хресний хід навколо храму та освячення ікон над входом у храм, які були написанні нещодавно.
Також у цей день Преосвященніший єпископ Філарет разом із духовенством пройшов по місту Жовква до Греко-католицького храму Різдва Христового, де поклонилися нетлінним мощам мученика Парфенія Жовківського.

Прес-служба Львівської єпархії