Архієпископ Львівський і Галицький Августин взяв участь у науково-методичній конференції «Духовна культура особистості: креативні освітні технології»

 

Кожної осені Академія міжнародного співробітництва з креативної педагогіки (у складі Вінницького соціально-економічного інституту, Університету  «Україна», Вінницької філії Університету сучасних знань Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Вінницького коледжу менеджменту Вінницької єпархії УПЦ) у м. Вінниці проводить науково-методичну конференцію «Духовна культура особистості: креативні освітні технології». 28 жовтня 2011 року цей захід зібрав учасників вже у восьмий раз.

Традиційно, на запрошення організаційного комітету і особисто голови, Президента Академії, професора, доктора педагогічних наук Чернілевського Д.В. участь у роботі конференції бере архієпископ Львівський і Галицький Августин, який є член-кореспондентом цієї Академії.

Цього року Владика виступив на пленарному засіданні з доповіддю «Сучасні правові аспекти співпраці Церкви і держави у соціальній сфері в Україні».

Після закінчення роботи конференції Президент Академії Чернілевський Д.В. за багаторічну плідну співпрацю нагородив владику Августина почесною грамотою.

Прес-служба Львівської єпархії