Архієпископ Львівський і Галицький Августин звершив Божественну літургію у храмі на честь св. муч. Параскеви у с. Стоянові Радехівського району

10 листопада, Свята Церква молитовно вшановує пам’ять святої мучениці Параскеви (П’ятниці).

Цього дня у храмі на честь св.муч.Параскеви у с. Стоянові Радехівського району відзначається престольне свято.

Зранку святкування розпочалося з водосвятного молебна, який звершив благочинний Радехівського округу протоієрей Василій Якимович.

Перед храмом Високопреосвященнішого архієпископа Августина зустрічали з хлібом-сіллю і з квітами парафіяни на чолі з настоятелем – секретарем Львівської єпархії протоієреєм Богданом Біласом. Отець Богдан звернувся до Владики зі словами привітання.

Перед початком богослужіння архієпископ Августин освятив 5 дзвонів, встановлених на церковному подвір’ї, і першим зробив святковий передзвін.

За Божественною літургією його високопреосвященству співслужило духовенство Львівської і Волинської єпархії УПЦ.

Проповідь на тему свята виголосив духівник Львівської єпархії протоієрей Роман Коломийчук.

Богослужіння супроводжували співом два хори: парафіяльний під керівництвом Лариси Майко та ансамбль «Канон» під керівництвом Анни Данканич.

За богослужінням молилися члени військового братства на честь святого великомученика Димитрія Солунського, які разом з Владикою і о.Богданом на свято Воздвиження Чесного Хреста Господнього відвідали Святу Землю під час першого військового паломництва, організованого Синодальним відділом УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України.

Після Літургії був звершений хресний хід навколо храму, після якого Владика подарував храму на честь святої мучениці Параскеви П’ятниці напрестольне Євангеліє і благословив усіх парафіян іконками, а діти отримали солодощі.

Прес-служба Львівської єпархії