Архієпископ Августин привітав голову громадської організації «Земляцтво ленінградців у Львові «Пітер-клуб» І.М.Корчевського

 

25 грудня цього року виповнилось 70 років з дня народження голови громадської організації «Земляцтво ленінградців у Львові «Пітер-клуб» Корчевського Ігоря Михайловича.

Більше ніж двадцять років свого життя Корчевський І.М. присвятив справі захисту прав національних меншин, збереженню їх самобутності та культури.

Ігор Михайлович зробив вагомий внесок у справу налагодження тісних стосунків з містом Санкт-Петербургом. Він започаткував у Львові серед школярів міста та всієї Західної України конкурс «Люблю тебя, Петра творенье». Діти – переможці, вже декілька років поспіль, мають можливість відвідати місто Санкт-Петербург і ознайомитись з його історичними та культурними пам’ятками.

Цього дня ювіляра вітали: Генеральний Консул Генерального Консульства Російської Федерації у Львові Астахов О.Ю., архієпископ Львівський і Галицький Августин у супроводі відповідального за зв’язки Львівської єпархії з російськими громадськими організаціями протоієрея Миколая Баранова, керівники російськомовних громадських організацій Львова і області, зокрема, голова Асоціації «Русский Дом» Швецова Т.Я., голова Асоціації «Русская школа» Кравченко В.В.

Владика Августин побажав Ігорю Михайловичу довгих плідних літ життя і вручив нагороду Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира – орден Нестора Літописця ІІІ ступеня.

Ювіляр отримав також почесні грамоти від Генерального Консула Російської Федерації і влади м. Санкт-Петербурга.

Ігор Михайлович – творча людина, автор і виконавець багатьох культурних заходів, що відбуваються у Російському культурному центрі та на сценах міста. Завдяки його енергії майже кожного тижня у центрі проходять концерти, конкурси, лекції, діють історичний, шаховий клуби, та інші студії. Після урочистої академії відбувся святковий концерт.

Прес-служба Львівської єпархії