Соціальне служіння - сиротам карпат (Борислав)

Якісно нового рівня набирає соціальне місіонерське служіння православної молоді в Прикарпатті, яке започаткувалося 2005 р. Київськими, Львівським та волинськими братствами у Бориславі

22 грудня 2011 р. у день зачаття св. прав. Анни в Бориславській спецшколі-інтернаті, не зважаючи на пожежу в центрі шкільництва Бориславського, відбулися благодійні уроки центру Бориславского -репетиції спілчан КОВЧЕГу  з сиротами та учнями молодших і середніх класів. Від товариства св. прав. Іоакима і Анни в Дрогобичі Михаїл Коник привіз, а отець Тарасій Андрусевич вручив учням подарунки від доброчинних організацій міжцерковної допомоги, яку з благословення архієпископа Львівського і Галицького Августина Української Православної Церкви дітям Карпат розвозили від свята свт. Миколая Чудотворця.

Уродинник 3 класу Іван Огар з Дмитром Епштейном та Михайлом Лазоркевичем роздавали святкові ранці, яблука й гігієнічні набори талановитим вихованцям 1,2,3 класів спецшколи-інтертнату. Тут навчаються 103 учні з 5 областей Західної України. А волонтери КОВЧЕГу започаткували тут каніс-терапію та муз-терапевтичні уроки з еко-походами до джерел цілющої нафтусі. На завершення зустрічі відбулося традиційне заняття кінес-терапії, молитовної проповіді для наймолодших школярів. Христинка Піряник побажала, щоб приміщення нової каплички Стрітення Христового, яку відбудовує КОВЧЕГ на місті згарища , було кращим за всі святкові споруди Карпат. Нагадаємо, що саме цього місяця до лав Бориславського КОВЧЕГу вступили волонтери з Києва, Львова і Дрогобича. Вихованці трьох шкіл та 2 інтернатів (цього року з Ковчегівцями ще співпрацює санаторна-школа-інтернат з вихованцями з 15 областей України  дуже раді, що в історичному центрі Карпатського шкідльництва  знову постане капличка Стрітення Христового і поновиться арт-терапевтична та скаутингова праця з дітьми Карпат.