Архієреї Львівської єпархії молитовно вшанували пам'ять прп.Амфілохія Почаївського

 

1 січня, у перший день Нового року тисячі віруючих зібралися в Почаївській Лаврі, щоб молитовно вшанувати день кончини преподобного Амфілохія.

Саме в цей день Православна Церква молитовно згадує кончину преподобного і богоносного батька нашого Амфілохія, предивного цілителя Почаївського. Ось уже десять років від дня прославлення преподобного Господь у цей день виявляє до нас свою особливу милість. Коли все суспільство святкує цивільний новий рік, віруючі, не хочуть порушувати святу заповідь поста, прагнуть у цей день відвідати храм Божий. Так, цим днем тисячі віруючих прибули на святу гору Почаївську, щоб разом з насельниками стародавнього оплоту православ'я молитовно вшанувати кончину святого старця Амфілохія.

У день свята розділити торжество в обителі прибув митрополит Луцький і Волинський Нифонт, який очолив святкову Божественну літургію. Його Високопреосвященству співслужили митрополити: Тернопільський і Кременецький Сергій, Миколаївський і Вознесенський Питирим, архієпископи: Хустський і Виноградівський Марк, Львівський і Галицький Августин, Почаївський Володимир, Уманський і Звенигородський Пантелімон, єпископи: преосвященний Мефодій (на покої), Володимиро-Волинський і Ковельський Володимир , Городницький Олександр, Дрогобицький Філарет.

Преосвященним владикам співслужили насельники обителі в священному сані та духовенство, яке прибуло на свято.