Архієрейска Різдвяна ялинка

 

9 січня 2012 року у Палаці культури залізничників відбулось свято Архієрейської Ялинки. Цей урочистий захід, який став улюбленим і очікуваним для малюків, вже традиційно організовує відділ благодійності і соціального служіння Львівської єпархії. Також традиційно у підготовці святкового концерту найбільш активну участь брали вихованці недільних шкіл Свято-Троїцької та Свято-Георгіївської парафій.

На святі були присутні Високопреосвященніший архієпископ Августин, голова відділу благодійності і соціального служіння Львівської єпархії протоієрей Богдан Білас, настоятель Свято-Троїцької парафії протоієрей Володимир Шарабура.

Перед початком концерту, з 12:00 діти мали змогу взяти участь у різноманітних конкурсах: виготовлення різдвяної листівки, складання зображення храму з мозаїки (пазли), вікторини, загадки, змагання у збиванні кеглів, які проходили у фойє Палацу. Під яскраво прикрашеною ялинкою відбувся конкурс співу і декламації.

За участь в конкурсах діти отримували жетони-посмішки, які потім обмінювали на сувеніри. Жваві ігри та атракціони припали до душі малечі.

О 14:00 концерт розпочався зі співу тропаря Різдву Христовому.

Першим виступив хореографічний колектив «Гармонія», під керівництвом Ніки Акімової, який вже другий рік поспіль тішить глядачів своєю майстерністю.

Потім учні недільної школи і дитячий хор Свято-Троїцької парафії показали різдвяну казку. На завершення пролунали святкові колядки у виконанні молодіжного хору Свято-Георгіївської парафії.

Архієпископ Августин привітав учасників і гостей концерту з Різдвом Христовим, подякував організаторам заходу. У своєму пастирському слові Владика наголосив на необхідності не лише виховання у дітей чемності, ввічливості, акуратності, старанності, обов’язковості, але й щирого відвертого ставлення до батьків, священиків і вчителів.

Окрім цього Владика вручив викладачу недільної школи свято-Троїцької парафії Алтуховій Марії Василівні грамоту Блаженнішого Володимира Митрополита Київського і всієї України за старанні труди на славу святої Церкви. Марія Василівна – людина, що має досвід роботи як викладач і працівник театру - вже не один рік трудиться в недільній школі та приймає участь в організації свята Архієрейської Ялинки.

Радісні посмішки малюків на спільному фото будуть довго нагадувати про свято.

Отримавши гостинці, задоволені діти вирушили по домівках.

Диякон Максим Тиртишний
для прес-служби Львівської єпархії