Хрещення Господнє. Рання архієрейська літургія

 

19 січня, у день Святого Богоявлення — Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, архієпископ Льівський і Галицький Августин очолив пізню Божественну літургію, а вікарій Львівської єпархії єпископ Дрогобицький Філарет ранню літургію в Свято-Георгіївському соборі в м.Львові.

Під час раннього Богослужіння Преосвященніший владика Філарет звернувся до всіх присутніх зі словами проповіді: "Завжди в празник Богоявлення, Хрещення Господнього, Церква звершує таємничу подію, яка повинна показати що означає поєднання Бога з людиною. Що означає, коли Божественна благодать, Божественне життя проникає в людську природу, природу цього світу.Дай Боже щоб та Благодать Божа, яку ми отримали в ці дні великих свят, зміцнювала наш внутрішній духовний стан, а своїми добрими справами і любов’ю до Бога і до ближнього ми цю благодать не тільки зберегли але й пере умножили в своєму серці. Амінь"

Також після ранньої та пізної літургії, архіпастирями було звершено чин великого освящення води поряд з храмом.

Напередодні ввечері, 18 січня, архієпископ Львівський і Галицький Августин та єпископ Дрогобицький Філарет звершили Велике повечір'я та святкову Утреню в цьому ж храмі.