У Львові відслужили панихиду за О.Пушкіним.

 

10 лютого, з благословення Високопреосвященнішого Августина, архієпископа Львівського і Галицького, у  Свято-Георгіївському храмі в м.Львові відбулася заупокійна служба за Олександром Сергійовичем  Пушкіним, життя якого трагічно обірвалось в цей день 175 років тому.

Панихиду, на прохання керівництва Російського культурного центру та галицьких скаутів, відслужив протоієрей Миколай Баранов.

Вшанувати пам'ять поета прийшли ветерани, представники Об'єднання ленінградців у Львові «Пітер-клуб», Козачого земляцтва, члени Застави «Львів» Федерації Скаутів «Галицька Русь», а також учні львівської школи № 45, відомої численними «пушкінськими» заходами.

Звернувшись до присутніх, о. Миколай, від імені та за дорученням владики Августина, подякував ініціаторам проведення поминальної служби. У своєму слові православний священик відзначив важливість спільного молитовного поминання таких світлих людей, яким був Олександр Пушкін.

Отець Миколай побажав молодим людям, які прийшли на богослужіння, прикласти максимум зусиль, щоб розкрити кожному Богом даний талант і направити його на користь не тільки собі, а й близьким, суспільству, Батьківщині, робити це не з гордині, а на славу Божу.

Служба інформації
Федерації Скаутів «Галицька Русь»