Велике повечір'я та читання першої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського

27 лютого, у понеділок першої седмиці Великого посту, в Свято-Георгіївському храмі в м.Львові архієпископ Львівский і Галицький Августин відправив Велике повечір'я з читанням першої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського.

Також Владика виголосив молитви на початок Великого Посту.

Його Високопреосвященству співслужило єпархіальне духовенство.

Після богослужіння Владика виголосив повчання на тему свято-отцівського розуміння духовного життя, а також про пошук духовного керівника і про характер відносин з ним.

Цього ж дня, вікарій єпархії єпископ Дрогобицький Філарет звершив читання покаянного канону в Свято-Петро-Павлівському храмі в м.Жовква.

Після канону, в проповіді Владика розповів присутнім про те, що Господь дарує кожному всі можливості до спасіння, і чи зможемо ми їх віднайти і скористатися залежить від нас, а час посту покликаний змусити людину заглибитися в свою душу і віднайти ті дари Господа, даровані людині.

Після богослужіння настоятель храму протоієрей Стефан Хомин подякував Владиці за звершену молитву, за благословення на піст і побажав, щоб цей період посту пройшов для усіх у дусі любові, терпіння та покаяння і щоб усі разом достойно зустріли світле Христове Воскресіння.