Галицькі скаути привітали архієпископа Львівського і Галицького Августина з 60-літтям

Галицькі скаути побажали ювіляру здоров’я, заспівали «Многая літа» та подарували… 60 літрів фруктових соків

7 квітня 2012 року, коли православні відзначають свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, Високопреосвященнішому Августину, архієпископу Львівському і Галицькому, Голові Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України, виповнюється 60 років.

Напередодні у Львівському єпархіальному управлінні, Владика прийняв делегацію молоді – скаутів Застави «Львів» та членів Правління Федерації Скаутів «Галицька Русь».

Скаути, організація яких з моменту створення (2003 р.), знаходиться під опікою Церкви, а архієпископ Августин з того часу очолює Наглядову Раду ФСГР,  прийшли до Владики прозвітувати про свою діяльність з початку 2012 року та попросити благословення на проведення найближчих заходів.

На початку аудієнції молодь заспівала архієпископу Августину «Многая літа», а Президент Федерації Скаутів «Галицька Русь», Представник Фонду Анатолія Лісіцина в Україні Кирило Арбатов від імені усіх членів організації та волонтерів Міжнародного гуманітарного проекту «Пам'ять Вітчизни» побажав ювіляру міцного здоров’я та зазначив, що молодь приєднується до всіх щирих привітань, які вже надходять на адресу Владики з нагоди 60-річчя.

Скаути підготували для архієпископа Августина неочікуваний подарунок – 60 літрів фруктових соків, чим викликали щиру усмішку правлячого архієрея.

Владика познайомив скаутів зі своєю багатою бібліотекою, колекцією монет та сувенірів, розповів про історію деяких речей. Показуючи юнакам взірці холодної зброї, Владика Августин у розмові з молоддю розмірковував про обов’язок воїна та духовні аспекти військової служби.

Звісно ж, хлопці з великим зацікавленням слухали Владику, а на завершення аудієнції кожен отримав архіпастирське благословення та іконку «Воскресіння Христове» на згадку.

Прес-служба Львівської єпархії УПЦ
6 квітня 2012 року, м. Львів.