Новини з парафій

Соціальна допомога від Благодійного фонду "Нова країна"

 

29 березня 2017 року, в рамках "Року наставництва" Львівської єпархії УПЦ клірик Свято-Покровського храму м. Борислав протоієрей Діонісій Буренко з пані Лесею Галібердою (інвалідом 1 групи) у Львові отримали новий німецький інвалідний візок від Благодійного фонду "Нова країна".

 

Клірик Дрогобицького благочиння відвідав багатодітну соціально незахищену сім'ю

 

28 березня 2017 року, клірик Дрогобицького благочиння протоієрей Діонісій Буренко відвідав багатодітну соціально незахищену сім'ю (матір сімейства інвалід 1 групи) і передав від Свято-Покровської парафії м.Борислава продуктовий набір.

 

Престольне свято храму на честь 40-ка Севастійських мучеників при Дрогобицькій ВК-40

 

22 березня 2017 року, в день пам'яті 40-ка Севастійських мучеників, в тюремному храмі УПЦ, що діє при Дрогобицькій ВК-40 з нагоди храмового свята відбулося святкове Богослужіння.

 

Протоієрей Діонісій Буренко відвідав малозабезпечену сім'ю

 

18 березня 2017 року, протоієрей Діонісій Буренко відвідав у с. Попелі (біля Борислава) малозабезпечену сім'ю в якій є діти з особливими потребами. Священик передав від Свято-Покровського храму продуктовий набір та солодощі.

 

При Свято-Покровському храмі м. Борислав стартував проект Місіонерського відділу єпархії - "Школа Біблії"

 

16 березня 2017 року, при Свято-Покровському храмі м. Борислав стартував проект Місіонерського відділу Львівської єпархії УПЦ - "Школа Біблії".

 

У Свято-Покровському храмі м. Борислава звершено панахиду по Т.Г.Шевченку

 

10 березня 2017 року, у Свято-Покровському храмі м. Борислава, після Божественної літургії Передосвячених Дарів, в день смерті Т.Г. Шевченка, було звершено панахиду по генію Українського народу.

 

Клірик Дрогобицького благочиння відвідав творчий вечір присвячений пам'яті Т.Г.Шевченка

 

9 березня 2017 року, клірик Свято-Покровського храму м. Борислав Дрогобицького благочиння, протоієрей Діонісій Буренко відвідав творчий вечір присвячений пам'яті Тараса Григоровича Шевченка.

 

 

Протоієрей Діонісій Буренко переказав у прифронтову зону АТО кошти

7 березня 2017 року, протоієрей Діонісій Буренко переказав у прифронтову зону АТО кошти на ліки, які були зібрані громадою Свято-Покровського православного храму м. Борислав.

 

Богослужіння в Неділю Торжества Православ'я у Свято-Покровському храмі м.Борислав

 

5 березня 2017 року, у день Торжества Православ'я, протоієреї Миколай Возняк та Діонісій Буренко у Свято-Покровському храмі м.Борислав звершили після Літургії уставний чин Торжества Православ'я, а також помолились за всіх стражденних недугом наркоманії.

 

У Свято-Покровському храмі м. Борислав молилися за загиблих гірників

 

4 березня 2017 року, у Свято-Покровському храмі м. Борислав прот. Миколай Возняк та прот.Діонісій Буренко відслужили панахиду за загиблими від вибуху в шахті "Степова" ДП "Львіввугілля", що в селі Глухові на Сокальщині.

 

http://www.insit.com.ua/category/tehnika_XEROX бухгалтерская компания