Новини з парафій

Клірик Свято-Покровського храму м. Борислав протоієрей Діонісій Буренко разом з молоддю храму відвідали соціально незахищену сім'ю

 

18 січня 2017 року, клірик Свято-Покровського храму м. Борислав протоієрей Діонісій Буренко разом з молоддю храму відвідали соціально незахищену сім'ю. Від церковної громади священик подарував продуктовий набір до Святого Хрещенського вечора.

 

Клірик Свято-Покровського храму м. Борислав протоієрей Діонісій Буренко разом з молодими активістами відвідали соціально незахищену сім'ю

13 січня 2017 року, клірик Свято-Покровського храму м. Борислав протоієрей Діонісій Буренко разом з молодими активістами привітали з Щедрим вечором і Старим Новим Роком соціально незахищену сім'ю. Щедрувальники повінчували мешканцям щастя, здоров'я та довголіття!

 

У Свято-Покровському храмі м. Борислав учні Недільної школи виступили з Різдвяним вертепом

 

15 січня 2017 року, у Свято-Покровському храмі м. Борислав учні Недільної школи виступили з Різдвяним вертепом. Діти співали колядки, розповідали вірші про народження Спасителя і вінчували усім присутнім щастя та здоров`я.

 

 

Клірик Свято-Покровського храму м. Борислав відвідав соціально незахищену сім'ю

 

31 грудня 2016 року, клірик Свято-Покровського храму м. Борислав протоієрей Діонісій Буренко та студент КДС Андрій відвідали соціально незахищену сім'ю.

 

В домовому храмі парафії на честь Почаївської ікони Пресвятої Богородиці м. Стебника була піднесена особлива молитва за дарування дітей

 

18 грудня, в Неділю 26-у по П'ятидесятниці та день пам’яті преподобного Савви Освященного, в домовому храмі парафії на честь Почаївської ікони Пресвятої Богородиці м. Стебника  була піднесена особлива молитва за дарування дітей.

 

Духовенство Свято-Покровського храму м. Борислав помолилось проти епідемії ГРЗ

 

11 грудня, у Неділю 25-ту після П’ятидесятниці, у Свято-Покровському храмі м. Борислав після Божественної літургії протоієреї Миколай Возняк та Діонісій Буренко разом з парафіянами помолилися до Господа древньою особливою молитвою проти епідемії ГРЗ, яка поступово захоплює Україну (є навіть летальні випадки).

 

Відбулась паломницька поїздка парафій міст Борислав та Стебника

 

10 листопада 2016 року, парафіяни храму на честь Покрова Пресятої Богородиці м.Борислав та парафії на честь Почаївської ікони Пресвятої Богородиці м. Стебник разом із священиком Михаїлом Коником з паломницької поїздкою відвідали Угорницький Свято-Михайлівський чоловічий монастир с. Бабянка, що на Івано-Франківщині.

 

В день свята Преображення Господнього голова єпархіального відділу у справах сім'ї відвідав Дрогобицьку ВК №40

 

19 серпня, в день свята Преображення Господнього голова єпархіального відділу у справах сім'ї священик Михаїл Коник відвідав Дрогобицьку ВК №40.

 

Престольне свято у Свято-Преображенському монастирі

 

19 серпня, в день свята Преображення Господнього, Свято-Преображенський жіночий монастир міста Львова відзначає престольне свято.

 

У Неділю 7-му після П’ятидесятниці в Свято-Іллінському храмі міста Трускавця Літургію очолив митрополит Почаївський Володимир

 

7 серпня 2016 року, у Неділю 7-му після П’ятидесятниці, день пам’яті Успіння святої праведної Анни, в Свято-Іллінському храмі міста Трускавця Божественну літургію очолив митрополит Почаївський Володимир, намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.