Новини з парафій

Парафія на честь Пресвятої Трійці села Уріж (с. Підмонастирок) Дрогобицького району відзначила престольне свято

 

20 червня, в день Святого Духа, парафія на честь Пресвятої Трійці села Уріж (с. Підмонастирок) Дрогобицького району відзначила престольне свято.

 

 

В день Відання свята Пасхи на парафії на честь Почаївської ікони Пресвятої Богородиці м. Стебника звершене нічне Богослужіння

 

8 червня 2016 року, в день Відання свята Пасхи, уже традиційно в домовому храмі парафії на честь Почаївської ікони Пресвятої Богородиці м. Стебника звершене цілонічне Богослужіння, за яким була піднесена особлива молитва за збереження в українському суспільстві сімейних цінностей.

 

На парафії в честь Почаївської ікони Пресвятої Богородиці м. Стебника звершуються нічні Богослужіння

 

З благословення єпископа Львівського і Галицького Філарета та ініціативи єпархіального відділу у справах сім’ї кожного першого числа місяця в домовому храмі парафії на честь Почаївської ікони Пресвятої Богородиці м. Стебника (вул. Нечуя-Левицького,2) звершуються нічні Богослужіння, за якими підноситься особлива молитва за збереження в українському суспільстві традиційних сімейних цінностей.

 

Престольне свято у Львівській виправній колонії №48

 

Небесним покровителем православної громади Львівської виправної колонії №48 є святий Миколай  Чудотворець. 20 грудня настоятель тюремної парафії священик Володимир Каплун звершив святкову Божественну літургію, яка супроводжувалась співом хористів Олександра Бойка та Миколи Кучми.

 

Свято-Михайлівський храм в с. Шандровець відзнав престольне свято

 

21 листопада, в день пам’яті Собору Архістратига Михаїла, з благословення єпископа Львівського і Галицького Філарета, секретар Львівського єпархіального управління прот. Олександр Іванченко звершив Божественну літургію в Свято-Михайлівському храмі в с. Шандровець Турківського району.

 

На парафії в честь Пресвятої Трійці с. Підмонастирок (Уріж) відбулася перша Сповідь дітей

 

28 серпня 2015 року на парафії в честь Пресвятої Трійці с. Підмонастирок (Уріж) відбулася перша Сповідь дітей. Після Божественної Літургії відслужено Молебень на початок навчального року. Настоятель привітав дітей і батьків з початком навчального року, а діток, які вперше принесле своє покаяння перед Богом, нагородив спецільними пам'ятками та солодкими подарунками.

 

Свято Преображення Господнього в храмі Сорока Севастійських мучеників при ВК-40

19 серпня 2015 року у день свята Преображення Господнього в храмі Сорока Севастійських мучеників при ВК-40 м. Дрогобича було звершено молебень за мир в Україні.

 

Парафіяни храму на честь Почаївської ікони Пресвятої Богородиці м. Стебник звершили паломництво до Почаєва

 

16 серпня 2015 року парафіяни храму на честь Почаївської ікони Пресвятої Богородиці м. Стебник під час паломницької поїздки відвідали Свято- Успенську Почаївську Лавру, Свято-Духівський Скит та Скит прав. Анни.

 

Престольне свято у Личаківській виправній колонії

 

В день вшанування Почаївської ікони Божої Матері у Личаківській виправній колонії №30 престольне свято. 8 серпня в тюремному храмі священик Володимир Каплун звершив Божественну літургію, яку супроводжували співом диякон Свято-Троїцької парафії м. Львова Максим Тиртишний, хорист Дмитро Іглін та соціальний працівник Львівської єпархії Олександр Бойко.

 

Парафія на честь Почаївської ікони Пресвятої Богородиці м.Стебника відзначила престольне свято

 

5 серпня парафія на честь Почаївської ікони Пресвятої Богородиці м. Стебника відзначила престольне свято. Божественну літургію звершив настоятель парафії священик Михаїл Коник у співслужінні клірика Свято-Іллінського храму м. Трускавця протоієрея Олега Федака та диякона Володимира Білошицького.