Новини з парафій

У Жидачові відзначили перше престольне свято

 

7 червня, у Неділю всіх святих та день віднайденя глави Іоанна Предтечі, відзначили перше престольне свято на парафії на честь Пророка та Предтечі Господнього Іоанна, що в Жидачові Стрийського району.

 

У день віддання свята Воскресіння Христового у Свято-Георгіївському храмі було звершено святкове Богослужіння

 

20 травня, у віддання свята Воскресіння Христового, у Свято-Георгіївському кафедральному храмі м. Львова було звершено соборне святкове Богослужіння.

 

 

Великоднє свято у Петропавлівській парафії м.Жовкви

 

26 квітня, після Божественної Літургії на церковному подвір'ї відбулося Великоднє свято у Петропавлівській парафії міста Жовкви. Свято підготувала недільна школа, що діє при храмі.

 

Напередодні храмового свята у виправній колонії № 40 було звершено Божественну літургію

 

21 березня 2015 року, напередодні храмового свята в храмі на честь 40-ка Севастійських мучеників при Дрогобицькій виправній колонії № 40, настоятель тюремної громади священик Михаїл Коник звершив Божественну Літургію.

 

Пам'ять Трьох Святителів відзначили у Львові

 

12 лютого, з благословення єпископа Львівського і Галицького Філарета та за багаторічною традицією, у Свято-Георгіївському кафедральному храмі у м. Львові було звершено Божественну літургію грецькою мовою.

 

Панахида в річницю смерті Олександра Пушкіна

 

10 лютого, з благословення єпископа Львівського і Галицького Філарета, на прохання російськомовної громади м. Львова у Свято-Георгіївському кафедральному храмі  міста Львова було звершено панахиду в річницю смерті російського поета, драматурга та прозаїка Олександра Сергійовича Пушкіна.

 

 

У Львові відзначили пам’ять блаженної Ксенії

 

6 лютого, у день пам’яті блаженної Ксенії, в Свято-Георгіївському кафедральному храмі м. Львова було звершено соборне богослужіння.

 

У Львівській виправній колонії №48 відбулось Велике освячення води

 

18 січня, у день Навечір’я Богоявлення, у Львівській виправній колонії №48 відбулось Велике освячення води.

 

Навечір’я Різдва Христового у Свято-Георгіївському кафедральному храмі

 

6 січня, у навечір’я Різдва Христового у Свято-Георгіївському кафедральному храмі м. Львова відбулося соборне урочисте богослужіння.

 

Престольне свято у Львівській ВК-48

 

19 грудня, в день вшанування святителя Миколая Чудотворця у Львівській виправній колонії № 48 відзначається престольне свято.