Новини з парафій

Престольне свято у Личаківській виправній колонії №30

 

У Личаківській  виправній колонії №30 храм освячено на честь однієї з найбільших святинь християнського світу – Почаївської ікони Божої Матері. 5 серпня, день вшанування цієї ікони Православною церквою, в установі є святковим.

 

Храмове свято у кафедральному соборі м. Львова

 

9 липня 2014 року, у день вшанування Тихвинської ікони Божої Матері, у Свято-Георгіївському кафедральному храмі м. Львова було звершено урочисте соборне богослужіння.

 

День Святого Духа в Свято-Троїцькій парафії с.Уріж-Підмонастирик

 

9 червня, у день Святого Духа, престольне свято відзначала Троїцька парафія сіл Уріж та Підмонастирик.

 

День народження Обласного благочинного

5 травня у Свято-Петро-Павлівському храмі міста Жовкви було звершенно святкове Богослужіння з нагоди 69-річчя благочинного Львівської області, настоятеля храму протоієрея Стефана Хомина.

 

Страсна п'ятниця у Львівській виправній колонії №48

 

Вперше з часів заснування в установі православної громади засуджені і особовий склад установи отримали можливість вклонитись святій Плащаниці Іісуса Христа. Цю святиню для тюремної церкви зі святої Гори Афон привіз єпископ Львівський і Галицький Філарет.

 

У день свята Похвали Божої Матері у Свято-Георгіївському кафедральному храмі м. Львова відбулося урочисте богослужіння

 

5 квітня у Свято-Георгіївському кафедральному храмі м. Львова відбулося урочисте богослужіння на честь свята Похвали Божої Матері (Суботи Акафіста).

 

Престольне свято у виправній колонії №40

 

22 березня в храмі на честь святих 40 Севастійських мучеників при ВК–40  м. Дрогобича з нагоди храмового свята була відслужена Літургія.

 

День пам'яті 40 мучеників Севастійських

 

22 березня, в день пам'яті 40 мучеників Севастійських, у Свято-Георгіївському кафедральному храмі було звершено соборну Божественну Літургію.

 

У кафедральному храмі звершено Літургію грецькою мовою

 

12 лютого, в день пам'яті святителів Василія Великого, Григорія Богослова і Іоанна Златоустого, у Свято-Георгіївському кафедральному храмі м. Львова було звершено Божественну Літургію рідною мовою великих святих.