Новини з парафій

У Свято-Георгіївському кафедральному храмі звершено панихиду по О.С.Пушкіну

 

10 лютого 2014 року, з благословення єпископа Львівського і Галицького  Філарета, ключар Свято-Георгїівського кафедрального храму у м. Львові протоієрей Миколай Баранов у співслужінні кліриків храму протодиякона Олександра Бабія та Георгія Суряднова, звершив панихиду по видатному російському поету, драматургу та прозаїку - Олександру Сергійовичу Пушкіну.

 

 

В Червонограді відзначили 9-у річницю освячення храму

 

9 лютого, в місті Червонограді, православні Львівщини відзначали 9 років з моменту освячення Свято-Покровського храму.

 

 

У Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова молитовно відзначили день пам'яті блаженної Ксенії Петербурзької

 

6 лютого, у день пам'яті блаженної Ксенії Петербурзької, у Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова було звершено урочисте Богослужіння.

 

Свято Хрещення Господнього у Дрогобицькому благочинні

 

19 січня, у свято Хрещення Господнього,  парафіяни Свято-Троїцького храму  с. Уріж Дрогобицького благочиння поспішали на урочисту Літургію і сподівались отримати хрещенської води.  Настоятель храму отець Михаїл зустрічав  гостей із м. Києва, м.Львова, м.Дрогобича, м. Борислава, с.Бистриці та смт.Підбуж.

 

Митрополит Почаївський Володимир звершив Богослужіння в Свято-Іллінському храмі міста Трускавця

 

11 серпня у храмі пророка Божого Іллі міста Трускавця Божественну Літургію звершив намісник Свято-Успенської Почаївської Лаври, митрополит Почаївський Володимир.

 

Свято Преображення Господнього у Свято-Георгіївському кафедральному храмі

19 серпня, у Свято Преображення Господнього у Свято-Георгіївському кафедральному храмі було звершено три Божественні літургії.Цього дня до храму прийшли тисячі людей аби освятити виноград та інші плоди.

 

 

У Личаківській виправній колонії №30 престольне свято

4 серпня у тюремному храмі освяченому на честь Почаївської ікони Божої Матері, що у ВК-30, протоієрей Євгеній Щирба звершив святкову Божественну літургію.

 

«... Радуйся похвало Почаївська...»

 

5 серпня Православна Церква урочисто вшановує Почаївську ікону Божої Матері.

 

Святкування 1025-річчя Хрещення Київської Русі в м.Жовкві

 

28 липня, у храмі святих Петра і Павла міста Жовкви після урочистої літургії був відслужений подячний молебень. А ввечері хористи храму св.апостолів Петра і Павла взяли участь у концерті духовної пісні,
який відбувся у районному народному домі.

 

У день Пресвятої Трійці у Свято-Георгіївському кафедральному храмі будо звершено три Божественні літургії

 

23 червня Свята Церква відзначає свято Пресвятої Тройці, яке ще називається  П'ятидесятницею тому, що зішестя Св. Духа на Апостолів здійснилося в п'ятидесятий день по Воскресінні Христовому. Цього дня у Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова було звершено три Божественні літургії. Після кожної освячувались зілля.