Новини з парафій

Престольне свято у Дрогобицькій Виправній колонії №40

 

22 березня, засуджені ВК-40 у м. Дрогобичі, що є членами православної громади з нетерпінням очікували гостей, які мали завітати до них на престольне свято – день пам’яті Сорока мучеників Севастійських.

 

В Бориславі відбулося святкове богослужіння з молитвою за учнів та вихованців спецшколи-інтернату ДЦП

19 лютого на честь Стрітення Господнього і Всесвітнього Дня православної молоді у Бориславській парафії Покрови Пресвятої Богородиці відбулося святкове богослужіння з молитвою за учнів та вихованців спецшколи-інтернату ДЦП.

 

Свято Стрітення Господнього у ВК-30

 

Коли протоієрей Володимир Шарабура, голова тюремного відділу Львівської єпархії з місіонером Олександром Бойком та помічником архієпископа Августина з тюремного служіння Оксаною Костенко завітали в установу, на вулиці розгулялась снігова завірюха.

 

 

Різдвяний вертеп Стебницької парафії відвідав із святковою постановою сиріт та вихованців Бориславської спецшколи-інтернату ДЦП

В Бориславі, у неділю 15 січня 2012 року, у день пам'яті прп. Серафима Саровського Різдвяний вертеп Стебницької парафії УПЦ на честь Почаївської ікони Божої Матері відвідав із святковою постановкою сиріт та вихованців Бориславської спецшколи-інтернату ДЦП.

 

Відбувся концерт духовної музики у виконанні кафедрального хору «Благовіст»

25 грудня о 15.00 в актовому залі Дрогобицького державного педагогічного університету ім.І.Франка відбувся концерт духовної музики у виконанні кафедрального хору «Благовіст». Урочистий концерт був приурочений 20-річчю існування Іовської парафії та 17 річчя існування колективу.

 

Віруючі Дрогобича молитовно вшанували пам'ять святителів Спиридона і Луки

25 грудня 2011 р. віруючі Іовського кафедрального собору молитовно відзначали день пам’яті святого Спиридона єпископа Триміфунтського.

 

У Львівській ВК-№ 48 звершено молебень з акафістом свт. Миколаю Чудотворцю у його день пам'яті

У 1993 році у Львівській виправній  колонії № 48 була заснована Свято-Миколаївська православна релігійна громада. Відтоді тюремний відділ Львівської єпархії УПЦ опікується засудженими, що входять до її складу.

 

Концерт-бесіда у Недільній школі Свято-Троїцької парафії м. Львова

27 листопада 2011р. в Недільній школі Свято-Троїцької парафії м. Львова відбувся концерт-бесіда.

 

«Призри на ни скорою твоєю помощію...»

У Дрогобицькій виправній колонії № 40 православна  церковна громада на честь 40-ка Севастійських мучеників вже багато років збирається у власній молитовній кімнаті. Керівництво установи вже давно створило умови для задоволення релігійних потреб засуджених різних християнських конфесій, забезпечивши кожну окремим приміщенням для молитовних зібрань та катехизаційних бесід і занять.

 

Віруючі Дрогобиччини святкують 20-річчя від дня першого престольного свята

10 листопада, в місті Дрогобич відбулися урочистості на честь престольного свята - дня пам’яті прп.Іова Почаївського, в честь котрого освячений кафедральний собор.