Новини з парафій

«Призри на ни скорою твоєю помощію...»

У Дрогобицькій виправній колонії № 40 православна  церковна громада на честь 40-ка Севастійських мучеників вже багато років збирається у власній молитовній кімнаті. Керівництво установи вже давно створило умови для задоволення релігійних потреб засуджених різних християнських конфесій, забезпечивши кожну окремим приміщенням для молитовних зібрань та катехизаційних бесід і занять.

 

Віруючі Дрогобиччини святкують 20-річчя від дня першого престольного свята

10 листопада, в місті Дрогобич відбулися урочистості на честь престольного свята - дня пам’яті прп.Іова Почаївського, в честь котрого освячений кафедральний собор.

 

Літургія у Виправній колонії № 48

Православна община на честь святителя Миколая, архієпископа  Мир Лікійських, чудотворця збирається на молитву вже понад 15 років.

 

Єпископ Брестський і Кобринський Іоанн звершив Божественну літургію в Cвято-Покровському храмі в с. Баня Лисовицька Стрийського району

У неділю, 23 жовтня, єпископ Брестський і Кобринський Іоанн, перебуваючи у м. Моршині Львівської області, відвідав Стрийське благочиння Львівської єпархії УПЦ.

 

У Личаківській виправній колонії № 30 було звершене Таїнство Хрещення

 

Свято Успіня Божої Матері в Дрогобичі

У неділю, 28 серпня, в день свята Успіння Божої Матері в Свято-Іовському кафедральному соборі м.Дрогобич відбулось святкове богослужіння.

 

Учні недільної школи Свято-Троїцького храму м. Львова відвідали Непоротовський Печерський Свято-Миколаївський чоловічий монастир "Галиць"

З благословення Архієпископа Львівського і Галицького  Августина та настоятеля і духівника Свято-Троїцького храму у місті Львові прот. Володимира Шарабури, з  8 по 17 серпня група паломників - 12 дітей недільної школи Свято-Троїцького храму міста Львова відвідали Непоротовський Печерський Свято-Миколаївський чоловічий монастир "Галиць"

 

Дрогобич, Фомина неділя, 1991 рік...

 

Редакція сайту Cвято-Іовського собору міста Дрогобич продовжує публікацію матеріалів напечатаних в місцевих газетах.

 

Минуло 20 років з дня освячення хреста на місці будівництва кафедрального Іовського собору міста Дрогобич

Мало хто міг колись повірити, що мине 20 років і на місті фруктового саду, що по вул.Трускавецькій, 56, засяє величний собор в честь великого угодника Галицької землі прп.Іова Почаївського. Нелегка доля цього собору, але дивлячись в минуле, розумієш, тільки Господня милість та опіка прп.Іова допомогли звершитись цій святій задумці.

Пропонуємво Вашій увазі публікацію, надруковану в місцевій газеті з приводу освячення хреста на місці будівництва собору. («Вісті Підкарпаття», № 33 від 28 березня 1991 р., ст.3)

 

Почаївські іконописці написали першу ікону для іконостасу кафедрального собору міста Дрогобич

Впродовж останнього часу на свято-Іовській парафії здійснюється збір коштів для написання ікон для іконостасу кафедрального собору.

Минулого тижня талановиті почаївські іконописці привезли першу виконану ікону Спасителя, написану масляними красками і оброблену дорогою чеканкою.