Новини

Голова єпархіального відділу у справах сім’ї священик Михаїл Коник разом із сім’єю організували родинне святкування з дитиною-сиротою

 

19 грудня в день пам’яті святителя Миколая, Мирлікійського чудотворця, голова єпархіального відділу у справах сім’ї священик Михаїл Коник разом із сім’єю після Богослужіння організували родинне святкування з дитиною-сиротою.

 

День пам’яті Святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійського Чудотворця

 

19 грудня 2016 року, у день пам’яті одного з найбільших угодників Божих, громада Свято-Іовського кафедрального собору м. Дрогобич, нижній храм якого освячено на честь Святителя і Чудотворця Миколая, відзначає престольне свято.

 

 

Голова єпархіального відділу у справах сім’ї відвідав засуджених у ВК-40 м. Дрогобич

 

18 грудня 2016 року, напередодні дня пам’яті святителя Миколая Мирлікійського чудотворця, голова єпархіального відділу у справах сім’ї священик Михаїл Коник відвідав засуджених  у ВК-40 м. Дрогобич.

 

Свято Миколая у недільній школі Свято-Георгіївського храму

 

18 грудня 2016 року, у недільній школі, що діє при Свято-Геогіївському кафедральному храмі м. Львова, відбулись урочистості з нагоди дня памя'ті святителя і чудотворця Миколая.

 

Неділя 26-та після П’ятидесятниці

 

18 грудня 2016 року, у неділю 26-ту після П’ятидесятниці та день пам’яті преподобного Савви Освященного, єпископ Львівський і Галицький Філарет звершив Божественну Літургію у Свято-Георгіївському кафедральному храмі м. Львова.

 

Єпископ Філарет привітав дітей сиріт

 

17 грудня 2016 року до Львова, на свято Великомучениці Варвари, завітали гості з Волині. Священики, що несуть послух у соціальних відділах Волинської єпархії, влаштували паломництво по Галичині дітям сиротам.

 

 

Пам'ять святої великомучениці Варвари

17 грудня, в день пам'яті святої великомучениці Варвари, у Свято-Георгіївському кафедральному храмі було звершено святкове Богослужіння з нагоди особливого вшанування святої подвижниці у Львові. У 1945 році до цього храму було доставлено частку мощей святої великомучениці, найбільшу частку - ліве ребро, після чого свята по особливому почала вшановуватись і вважатись покровителькою православних львів'ян.

 

Єпископ Філарет відвідав Святу Гору Афон

 

З 9 по 11 грудня 2016 року, єпископ Львівський і Галицький Філарет відвідав Святу Гору Афон.