Новини

Середа першої седмиці Великого посту

1 березня 2017 року, у середу першої седмиці Великого посту, єпископ Львівський і Галицький Філарет звершив Літургію Передосвячених Дарів у Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова. Цього ж дня ввечері, Преосвященніший єпископ Філарет за Великим повечір'ям у храмі на честь св.рівноапостольного князя Володимира (на Сихові) міста Львова звершив читання третьої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського.

 

 

Вівторок першої седмиці Великого посту

 

28 лютого вранці, у вівторок першої седмиці Великого посту, єпископ Львівський і Галицький Філарет молився за уставним Богослужінням у Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова.

 

Понеділок першої седмиці Великого посту

 

27 лютого 2017 року, у перший день Святої Чотиридесятниці, єпископ Львівський і Галицький Філарет вранці звершив уставні Богослужіння: утреню, часи, ізобразительні, вечірню, а також літію по спочилим у Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова. Ввечері, того ж дня, Преосвященніший єпископ Філарет у тому ж храмі прочитав першу частину Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського.

 

Єпископ Філарет благословив віруючих на Великий піст

 

26 лютого ввечері, у Прощену неділю, єпископ Львівський і Галицький Філарет звершив Вечірню та молитовне послідування на початок Святої Чотиридесятниці у Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова.

 

 

Неділя сиропусна

 

26 лютого 2017 року, у Неділю сиропусну, спомин Адамового вигнання, єпископ Львівський і Галицький Філарет звершив другу Божественну літургію у Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова.

 

4-а річниця освячення храму при Дрогобицькій ВК-40

 

25 лютого 2017 року, в день вшанування Іверської ікони Пресвятої Богородиці, голова єпархіального відділу у справах сім’ї священик Михаїл Коник звершив Божественну літургію в храмі на честь 40-ка Севастійських мучеників, що діє при Дрогобицькій ВК-40 з нагоди 4-ої річниці освячення храму.

 

Голова єпархіального відділу у справах сім'ї взяв участь у роботі Місії Синодального відділу у справах сім'ї УПЦ

 

23-24 лютого 2017 року, голова єпархіального відділу у справах сім'ї священик Михаїл Коник взяв участь у роботі Місії Синодального відділу у справах сім'ї УПЦ в м. Києві.

 

Єпископ Філарет взяв участь у святковому Богослужінні з нагоди 45-річчя архієпископа Никодима

 

23 лютого 2017 року, єпископ Львівський і Галицький Філарет взяв участь у святковому Богослужінні з нагоди 45-річчя архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима.