Новини

Єпископ Філарет відвідав Святу Гору Афон

 

З 9 по 11 грудня 2016 року, єпископ Львівський і Галицький Філарет відвідав Святу Гору Афон.

 

Клірик єпархії прот. Діонісій Буренко провів відкриту лекцію на тему "Моральні цінності" в інституті міста Шостки

 

8 грудня, з благословення єпископа Львівського і Галицького Філарета та на запрошення кліриків Конотопської єпархії протоієрей Діонісій Буренко відвідав місто Шостка та провів відкриту лекцію в місцевому інституті на тему "Моральні цінності".

 

 

День пам'яті святого і благовірного князя Олександра Невського

 

6 грудня 2016 року, у день пам'яті святого і благовірного князя Олександра Невського, у Свято-Геогіївському кафедральному храмі м. Львова була звершена Божественна Літургія. Святкове богослужіння очолив Преосвященний Філарет, єпископ Львівський і Галицький.

 

Введення у храм Пресвятої Богородиці

 

4 грудня 2016 року, у неділю 24-ту після П’ятидесятниці та день свята Введення у храм Пресвятої Богородиці, Преосвященний єпископ Львівській і Галицький Філарет очолив Божественну Літургію в Свято-Покровському храмі м. Борислава.

 

Львівська єпархія вітає Керуючого єпархією Преосвященнішого єпископа Філарета з 20-річчям ієрейської хіротонії

 

Ваше Преосвященство, дорогий Владико!

 

Голова єпархіального відділу у справах сім’ї взяв участь у семінарі для духовенства з питань структурної та ефективної роботи з сім’ями на парафіях

29 листопада 2016 року з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у стінах Київського обласного музично-драматичного театру ім П.К Саксаганського у місті Біла Церква, Місія Синодальний відділ УПЦ у справах сім’ї провела перший регіональний семінар для духовенства Білоцерківської єпархії з питань структурної та ефективної роботи єпархіального відділу у справах сім’ї та ефективної роботи з сім’ями на парафіях.

 

 

Голова єпархіального відділу у справах сім’ї взяв участь у Саміті з наставництва для дітей-сиріт "Будь зі мною"

 

22 листопада 2016 року в Києві у виставковому центрі "Нивки-Холл" відбувся Саміт з наставництва для дітей-сиріт "Будь зі мною". З благословення єпископа Львівського і Галицького Філарета, Участь у Саміті взяв голова єпархіального відділу у справах сім’ї священик Михаїл Коник.

 

Неділя 21-ша по П’ятидесятниці

 

13 листопада 2016 року, у неділю 21-шу по П’ятидесятниці, керуючий Львівською єпархією, Преосвященний єпископ Львівський і Галицький Філарет, із архіпастирським візитом, відвідав Свято-Покровську парафію у с. Лісновичі, Городоцького району Львівської області, та очолив Божественну Літургію.