Різдвяний єпархіальний флешмоб 2017

8 січня 2017 року, у Львівській єпархії розпочався новий Різдвяний флешмоб. Суть ініціативи передавати різдвяну радість від парафії до парафії. Колядки та віншування об'єднають усі парафії Православної Львівщини у спільному прославленні Богомладенця Христа.

Першим у флешмобі взяв участь хор парафії на честь апостолів Петра і Павла міста Жовкви.

Наступними у різдвяному флешмобі естафету прийняла Свято-Троїцька парафія села Уріж (Підмонастирик).

9 січня, естафету у різдвяному флешмобі прийняла Свято-Покровська парафія міста Борислава.

10 січня, до різдвяного єпархіального флешмобу приєдналася парафія на честь преподобного Амфілохія Почаєвського міста Мостиська.

14 січня, до різдвяного флешмобу приєдналися: парафія на честь архістратига Божого Михаїла с.Піщани Стрийського району, парафія на честь св. мучениці Параскеви П’ятниці в с. Стоянів Радехівського району, а також Свято-Вознесенський храм с.Тетевчиці Радехівського району.

У неділю 15 січня, естафету у різдвяному єпархіальному флешмобі прийняла парафія на честь священномученика Володимира м.Броди.

19 січня, до флешмобу приєдналася парафія на честь апостола Андрія Первозванного містечка Східниця. Після коляди естафету парафія передала Свято-Георгіївському храму міста Львова. Також в цей день приєдналася парафія на честь Успіння Пресвятої Богородиці міста Самбора та передала естафету парафіянам храму на честь архістратига Михаїла села Мельничне.

20 січня, естафету у різдвяному флешмобі прийняв Архієрейський хор Свято-Георгіївського кафедрального храму міста Львова. Ключар кафедрального храму наприкінці естафету передав сусідній Свято-Троїцькій парафії у Львові.

21 січня, до різдвяного єпархіального флешмобу приєдналася Свято-Троїцька парафія міста Львова. Хор парафії, недільна школа та творчий колектив разом із духовенством  виконали дві колядки та передали коляду парафії на честь Предтечі Господнього Іоанна міста Жидачева.

Того ж дня своєю колядою поділився хор парафії на честь Предтечі Господнього Іоанна міста Жидачева та передав естафету парафії на честь ікони Пресвятої Богородиці "Утоли моя печалі" міста Миколаєва.

22 січня, естафету прийняла парафія міста Миколаєва. Колядки та віншування виконала недільна школа парафії, а настоятель храму на честь ікони Божої Матері запросив до участі у флешмобі парафію на честь апостола Іоанна Богослова міста Червонограда.

В свою чергу естафету у флешмобі прийняла парафія на честь апостола Іоанна Богослова міста Червонограда та передали сусідньому Свято-Покровському храму.

Того ж дня своєю колядою поділилася парафія Свято-Покровського храму Червонограда та запросили до участі у флешмобі Свято-Успенську парафію міста Великі Мости.

Останніми до Різдвяного єпархіального флешмобу приєднався хор Свято-Успенського храму міста Великі Мости.