12 вересня 2023 року, у день пам'яті святого благовірного князя Олександра Невського, митрополит Львівський і Галицький Філарет очолив Божественну літургію в нижньому храмі на честь князя Олександра головного соборного храму парафії преподобного Сергія Радонезького в Києві.
Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Солом'янського району міста Києва та настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник, духовенство храму та гості в священному сані.
За Літургією були піднесені сугубі молитви за мир в українській землі, за припинення війни та за військовослужбовців Збройних Сил України.
Після літургії був звершений хресний хід навколо храму з іконою та часткою мощей благовірного князя Олександра. Настоятель храму отець Ярослав подякував митрополиту Філарету за архіпастирський візит та спільну молитву, а також привітав усіх присутніх з престольним святом парафії.
Напередодні ввечері архіпастир звершив у храмі всенічне бдіння.
ФОТОАЛЬБОМ>>>