У Дрогобичі відбувся проект «Діалог у Дії»

У Дрогобичі відбувся проект «Діалог у Дії»

 

18-19 вересня 2017 року, з ініціативи голови єпархіального відділу у справах сім’ї протоієрея Михаїла Коника, проект «Діалог у  Дії», який діє в Україні за підтримки програми захисту прав людини Посольства королівства Нідерландів та покликаний сприяти розвитку культури діалогу в місцевих громадах малих міст України, працював у місті Дрогобич.

18 вересня на соціально-гуманітарному факультеті Дрогобицького держаного педагогічного університету імені Івана Франка із студентами була проведена зустріч на тему: «Місце релігії в сім’ї молодої людини», під час якої були проведені навчальні тренінги щодо уміння толерантного ставлення до іншого. Також у спілкуванні студентів із протоієреєм Михаїлом Коником сформульовано принципи бачення молодої людини релігійного буття в соціумі.

19 вересня на базі того ж факультету франкового ВУЗу в межах проекту за участю представників релігійних організацій Дрогобиччини проведено Круглий стіл на тему: «Релігія в житті молодої людини». Участь в роботі взяли голова єпархіального відділу у справах сім’ї протоієрей Михаїл Коник та голова єпархіального відділу релігійної освіти, катехизації та місіонерства протоієрей Діонісій Буренко.

Підсумовуючи проведений захід отець Михаїл зазначив, що спілкуючись в процесі проведення проекту із студентською молоддю слід особливу увагу звернути на потребу доступності розуміння релігії, видавництва зрозумілої для молодої людини церковної літератури.