Голова відділу у справах сімї взяв участь в черговій зустрічі Школи сімейного життя

 

24 жовтня 2017 року, голова єпархіального відділу у справах сімї протоієрей Михаїл Коник взяв участь в черговій зустрічі Школи сімейного життя у м. Київ.
Даний проект втілюється з благословення Високопреосвященнішого Пантелеімона, архієпископа Ровеньківського і Свердловського, Голови Місії Синодального відділу УПЦ у справах сім’ї та спрямований на зміцнення сімейних цінностей у суспільстві і розвиток здорових сімейних відносин; зміцнення інституту сім’ї, підвищення престижу і ролі родини, усвідомлення сенсу подружнього життя.

Тема зустрічі: «Громадянський «шлюб» та криза подружніх відносин»

На початку зустрічі заступник Голови Місії Синодального відділу УПЦ у справах сім’ї ієрей Іоан Ружицький, коротенько розкрив зміст поняття «громадянський шлюб», а опісля протоієрей Михаїл Коник поспілкувався з учасниками Школи. Отець Михаїл у своєму виступі розвів поняття «цивільний шлюб» «громадянський шлюб» та «церковний шлюб», зазначивши зокрема, що «єдиним виправданим шлюбом є церковний, оскільки, лише так ми отримуємо благословення на спільне життя, лише в такому «вигляді» сім’я утворюється як Мала Церква наріжним каменем, якої є Сам Христос.»

Дальше отець Михаїл розповів про кризи сімейного життя, провівши двогодинний тренінг по цьому питанні та відповів на численні запитання учасників Школи.