Представники єпархії відвідали Львівську установу виконання покарань №19

Напередодні свята святого Миколая представники єпархії відвідали Львівську установу виконання покарань №19

 

16 грудня 2017 року, клірик Львівської єпархії священик Володимир Каплун і Оксана Костенко відвідали Львівську установу виконання покарань №19.

Вже понад 5 років наша єпархія опікується особливою категорією колишніх злочинців - засуджених до довічного ув’язнення. Хоч серед мешканців цього відділення є прибічники різних християнських конфесій, однак всі були заздалегідь попереджені про прихід православного священика, і тому всі бажаючі мали можливість приготуватись до сповіді та прийняття Святих Тайн. Поки отець Володимир приймав сповідь, причащав засуджених і давав пастирські настанови, Оксана Костенко передала ув’язненим архієрейське благословення - продуктові передачі від архієпископа Львівського і Галицького Філарета, та мала можливість поспілкуватись з усіма бажаючими.

Потім вони вирушили в приміщення тюремної лікарні, де отримують лікування засуджені з інших установ України. Там також були бажаючі посповідатись.

Заступник начальника установи підполковник внутрішньої служби Щербатий О.Р. запросив гостей відвідати кількох неповнолітніх, які вчинили злочини і перебувають під слідством. Отець Володимир і Оксана Костенко передали підліткам святкові подарунки, про які подбали члени Братства в ім’я святих апостолів Петра і Павла.