Голова єпархіального відділу у справах сім’ї взяв участь у роботі Місії Синодального відділу УПЦ у справах сім'ї

Голова єпархіального відділу у справах сім’ї взяв участь у роботі Місії Синодального відділу УПЦ у справах сім'ї

 

14 червня 2018 року голова єпархіального відділу у справах сім’ї протоієрей Михаїл Коник взяв участь в роботі Місії Синодального відділу УПЦ у справах сім'ї.

Під час робочої поїздки проведено консультації щодо роботи з сім'ями на парафіях з керівником відділу у справах сім'ї Конотопської єпархії прот. Олексієм Бекетовим.

Опісля, на запрошення ВРЦіРО отець Михаїл взяв участь в конференції на тему: "Гендерна ідеологія: загроза для цивілізації", з якою в Українському Домі м. Київ виступав доктор богослов'я та філософії, доктор гуманістичних наук, викладач Папського університету у Кракові, публіцист о. Даріуш Око (м. Краків, Польща).

Підсумовуючи участь в роботі конференції, отець Михаїл зауважив: «Гендерні технології, які на сьогоднішній день так вміло запроваджуються в цілому світі, і, зокрема, в нашій державі, в більшості не узгоджуються з нашими традиційними християнськими поглядами щодо статі людини, сім’ї, культурного надбання нашого народу. Ми сьогодні повинні працювати над обґрунтуванням давно доведених істин християнства і випрацьовувати спільні теореми, щодо доведення абсурдності теорії гендеру. В ці дні, коли в Києві має пройти т. зв. «гей-прайд» чи «Марш рівності», ми повинні говорити про сімейні цінності, про православні, християнські традиції сімейного виховання нашого майбутнього покоління. Я вважаю, що відстоювання чи пропагування гендерних технологій веде в нікуди. Ми, християни, чітко знаємо і віримо, що лише у Христі і з Христом, ми зможемо бути свобідними, жити в демократичних відносинах, і по-справжньому досягти розвитку нашої держави. Наше майбутнє і майбутнє наших дітей можливе лише в ХРИСТІ.»