
15 вересня 2017 року, клірик Дрогобицького благочиння отець Діонісій Буренко та Андрій Лазарчук взяли участь у святкуванні "Дня рятівника" ("День рятівника" відзначається 17 вересня). В цей день духовенство міста освятили капличку на території Пожежної частини. Після цього було нагородження кращих працівників, відбувся парад спец.техніки, показові виступи надзвичайників та смачний козацький куліш.





10 вересня 2017 року, в день міста Борислава, у Свято-Покровському храмі, що на Мразниці, було піднесено молитви за мир в Україні і розквіт Борислава.













