Храм cвщмч. Володимира, митрополита Київського і Галицького м.Броди

Настоятель: протоієрей Ярослав Огерук

 

Історія. Історія нашого храму бере свій початок в 1996 році. А до того часу майбутні парафіяни нашого храму їздили на богослужіння до Почаєва і Радивілова. 6 листопада 1996 роки нам благословили в Почаївській семінарії дати священика. В кінці листопада приїхав священик, познайомилися, склали списки і підписи парафіян. 30 грудня 1996 року повезли списки у Львівську єпархію, виписали всі необхідні документи і владика Августин благословив.

Нашого священика, отця Ярослава, перевели з Тернопільської в Львівську єпархію. Перша служба відбулася 5 січня 1997 року. Парафія була дуже мала, близько 10 парафіян. Спочатку богослужіння проходили в будинку, пізніше брали в оренду інший будинок. Хор у нас складався з семінаристів Почаївської Духовної Семінарії.

У липні 2003 року наша громада придбала земельну ділянку для будівництва храму, а тимчасовий храм обладнали в будівельному вагончику. З Божою допомогою почали будівництво і вже через два роки ми могли молитися в нижньому храмі, а на престольне свято, 7 лютого 2008 року, перейшли в верхній храм. На даний момент парафія становить близько 300 осіб. Храм ми добудовуємо своїми силами, на пожертвування парафіян.

 

Святині. У нашому храмі знаходяться ікони свщмч. Володимира, митрополита Київського і Галицького, і святителя Луки Кримського з частками мощей святих.

 

Адреса: м. Броди Бродівського району

 

Фотографії: