13 вересня 2018 року голова єпархіального відділу у справах сім’ї протоієрей Михаїл Коник взяв участь в Львівському обласному форумі сім'ї на тему: "Українська сім'я: виклики і завдання", що проходив у приміщені Львівського національного університету імені Івана Франка.

9 вересня 2018 року голова єпархіального відділу у справах сім'ї протоієрей Михаїл Коник взяв участь в ХІ Міжнародній конференції "Амвосіївські читання" на тему: «Єдність свідчення мучеників Давньої Церкви і новомучеників», яка присвячена 100-літтю мученицької смерті сщмч. Володимира (Богоявленського)

31 серпня 2018 року, голова єпархіального відділу у справах сім’ї протоієрей Михаїл Коник в храмі на честь святого благовірного князя Олександра Невського м. Варезе (Італія) провів зустріч на тему: "Сім'я і сімейне виховання: виклики сучасності і майбуття".

5-6 серпня 2018 року, у храмі святих апостолів Петра і Павла міста Жовкви перебували мощі 10-ти святих цілителів: вмч.Пантелеімона Цілителя, свмч.Антіпи Пергамського, свт.Луки Кримського, безсрібників Косьми і Даміана, прп.Агапіта Печерського, прпп.Даміана й Іпатія Печерських, прп.Арсенія Каппадокійського, сщмч. Іраклідія Кіпрського. 

З нагоди Всеукраїнського дня родини єпархіальним відділом у справах сім’ї на парафіях Дрогобицького благочиння організовано акцію «Матусині вареники». В ході акції парафіяни готували вареники для засуджених ВК-40 м. Дрогобич. Ця акція покликана саме на те, щоб дати людям можливість дарувати тепло і любов материнства тим, хто потребує.