16 листопада 2018 року голова єпархіального відділу у справах сім’ї протоієрей Михаїл Коник разом із головою єпархіального відділу релігійної освіти, катехизації та місіонерства протоієреєм Діонісієм Буренко та дияконом Андрієм Лазорчуком здійснили пастирський візит до Дрогобицької виправної колонії № 40.

24-25 вересня 2018 року, в стінах Інституту філософії імені Григорія Сковороди НАНУ м. Київ з нагоди відзначення ХХV-річчя ГО "Українська асоціація релігієзнавців" відбулася Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Релігійна свобода: актуалізація сімейних цінностей».

17 вересня 2018 року голова єпархіального відділу у справах сім’ї протоієрей Михаїл Коник взяв участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Педагогіка Василя Сухомлинського: від традицій до інновацій», присвяченій до 100-річчя від дня народження педагога.

13 вересня 2018 року голова єпархіального відділу у справах сім’ї протоієрей Михаїл Коник взяв участь в Львівському обласному форумі сім'ї на тему: "Українська сім'я: виклики і завдання", що проходив у приміщені Львівського національного університету імені Івана Франка.