11 серпня 2019 року, в Неділю 8-у після П'ятидесятниці, з благословення архієпископа Львівського і Галицького Філарета Божественну літургію у Свято-Покровському храмі м. Борислав очолив єпископ Новосанжарський Веніамін (Погребной), вікарій Полтавської єпархії.

26 липня 2019 року, в день Собору Архангела Гавриїла голова відділу у справах сім’ї Львівської єпархії протоієрей Михаїл Коник у співслужінні диякона Андрія Лазорчука звершив Божественну літургію в храмі на честь 40-ка мучеників Севастійських, що діє при ВК-40 м. Дрогобич.

23 травня 2019 року, секретар єпархіального управління протоієрей Олександр Іванченко та голова єпархіального відділу у справах сім’ї протоієрей Михаїл Коник взяли участь у Першому Львівському молитовному сніданку, який був присвячений Року сім’ї в Україні.  

З 14 по 16 травня 2019 року голова єпархіального відділу у справах сім’ї протоієрей Михаїл Коник взяв участь у Всеукраїнському навчально-методичному форумі «Сім’я і шлюб: етапи підготовки до створення міцної сім’ї».