Вітаємо архієпископа Філарета з 8-ю річницею архієрейської хіротонії

 

Сьогодні, в день пам’яті святого Ігнатія Богоносця та праведного Іоанна Кронштадського, відзначається 8-ма річниця архієрейської хіротоніі архієпископа Філарета

 

Єпархіальне управління, священнослужителі та вірні Львівської єпархії вітають Преосвященного Владику з річницею хіротонії.

Ваше Високопреосвященство, вже 8 років  Ви несете послух єпископа на Галицькій землі, спочатку як вікарний єпископ Львівської єпархії, а згодом і як керуючий єпархією. У своєму слові при нареченні в єпископа Дрогобицького, вікарія Львівської єпархії, Ви зазначили наступне: «Особлива відповідальність лежить на мені в новому служінні в межах Галицької землі. Це служіння має бути проявом братерської любові в свідоцтві християнського взаємоповаги і єдності до всіх братів у Христі».

Ці слова точно характеризують Ваше служіння в єпископському сані, адже за 8 років Вашого перебування на Галицьких землях Блаженніший Митроролит Онуфрій зазначив, що Вам вдається достойно представляти Українську Православну Церкву в довіреній Вам єпархії. Бачучи труди, які Ви несете на прославлення Господа нашого Ісуса Христа згадуються слова святого апостола Павла: «Отакий бо потрібний нам Архієрей: святий, незлобивий, невинний, відлучений від грішників, що вищий над небеса» (Євр. 7:26).

Прийміть, Владико, в цей пам'ятний для Вас день наші привітання та щирі побажання здоров'я й душевних сил у Вашому подальшому архіпастирському служінні на Галицьких землях. Многая Вам та благая літа!

 

2 січня 2011 року в Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Київський і всієї України Володимир із сонмом архієреїв звершив архієрейську хіротонію архімандрита Філарета.